Salongi värskendamine

Osoon aitab eemaldada ebameeldiva lõhna Teie auto salongist.

Loe edasi
Telli Swedbanki preemiapunktide eest autopesu!

Loe edasi
Pakkumised koostöös EuroPark parklatega

Pargi EuroPark parklates ja saad pesutänava teenuse lisaleotuse tasuta! & Jazz Pesulate kliendikaardi omanik pargib soodsamalt!

Loe edasi

Pesulate asukohad

Jazz Pesulate ketti kuulub 22 autopesulat Eestis. Jazz Pesulates pakutakse autopuhastusteenuseid sõiduautodele, mahtuniversaalidele ja maasturitele.

Vaata pesulate asukohtasid

Veebikaamerad

Soovite autot pesta ja tahate näha kas Jazz Pesulas on hetkel järjekord?
Jälgi otsepilti Jazz Pesulate veebikaameratest.

 Vali veebikaamera

Kliendikaart

Soodsamat hinda ja eripakkumisi pakkume ainult Jazz Pesulate kliendikaardi esitamisel. Jazz Pesulate kliendikaardiga on pakutavad teenused ja tooted vähemalt 10% soodsamad.

Loe edasi

Jazz Pesulad on Eesti kapitalil põhinev autopesulate kett, mis pakub erinevaid sõidukite puhastusteenuseid.

Innovatiivne ja autoomanike huve arvestav kaubamärk Jazz Pesulad võeti esmakordselt kasutusele 2003. aastal, mil avati esimene Jazz Pesula – Merimetsa Jazz Käsipesula Tallinnas.

Meie eesmärk on aidata kõikidel sõidukiomanikel leida sobilikke lahendusi oma sõiduki puhtaks saamisel ja selle hoidmisel, pakkudes meeldivat teenindust ja taskukohast hinda.

Täna tegutseb Jazz Pesulate ketis 22 Jazz Pesulat seitsmes Eestimaa linnas – Tallinnas, Tartus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Keilas, Pärnus ja Narvas. Käsipesulaid on 3, pesutänavaid 17 ja selvepesulaid 3. Pesutänava ehk masinpesu teenust on võimalik kasutada kõikides Jazz Käsipesulates. 

Tänu Jazz Pesulate arvule ja suurele jõudlusele suudame ühes päevas teenindada rohkem kui 4000 autot.

 

Loe edasi