Autosõit OÜ ja Jazz Pesulad alustasid koostööd

Autosõit OÜ ja Jazz Pesulad alustasid koostööd, mille eesmärgiks on inimeste teadlikkuse tõstmine masinpesula ehk pesutänava kasutamisel.
Puhas auto ei ole ainult silmale ilus vaadata, vaid on ka liikluses paremini nähtav. Sõiduki tuled, peeglid ja klaaspinnad on liiklusohutuse tagamiseks vajalikud elemendid ning nende õige hooldamine ja puhtus on liiklusturvalisuse tagamiseks oluline.
„Koostöö raames oleme edaspidi oma õppesõitudesse planeerinud ka Jazz Pesutänava külastuse, mille jooksul selgitatakse õpilasele, mida pesutänava külastamisel silmas pidada ning millistele sõiduki osadele enne pesulasse sisenemist ja pärast pesulast väljumist erilist tähelepanu pöörata.“ selgitas Indrek Madar.
Madar lisas, et liiklusohutus on Autosõit autokooli jaoks alati prioriteet number üks. Pesula külastus ja sealt väljumine käib sõidukitega kaasas ning on oluline, et kõik juhid teaksid neid nüansse, kuidas seda õigesti ning turvaliselt teha. Kindlasti annab puhastatud ja hooldatud sõiduk ka juhile mõnusa enesetunde.
„Meil on väga hea meel teha koostööd Eesti suurima autokooliga. Oleme tänulikud, et saame pakkuda autokooli õpilastele võimaluse varakult autopesula teenust ja pesulas käitumist kasutama õppida.“ Sander-Mel Mellikov.
Kuna on inimesi, kes pelgavad esimest autopesu masinpesula külastust, siis valmisid õppevideod, mis annavad ülevaate autopesuprotsessist ja on igaühele kättesaadavad Autosõidu Yotube kanalist, mille leiab SIIT.
OÜ Autosõit tegutseb 2002. aastast ning on suurim autokool ja liikluskasvatusega tegelev ettevõte Eestis. OÜ Autosõit eesmärk on pakkuda õpilastele kõige laiemat ja mugavamat liikluskoolitust nii klassiruumis kui e-õppena.
Jazz Pesulad OÜ on autopesulate kett, mis tegutseb alates 2013.aastast ning laieneb pidevalt. Jazz Pesulad pakub erinevaid autodele ja teiste sõidukitele puhastusteenuseid. Jazz Pesulate üks pakutav põhiteenus on masinpesu ehk pesutänava teenus. Hetkel tegutseb üle Eesti 20 Jazz Pesutänavat.

LISAINFO:
Sander-Mel Mellikov
Tegevjuht, Jazz Pesulad OÜ
Tel: 6395299, info@jazzpesulad.ee

Indrek Madar
Juhatuse liige Autosõit OÜ
Tel: 5018728, info@autosoit.ee

Jazz Pesulad
info@jazzpesulad.ee
08.08.2022 13:25