Lõunakeskuse Jazz Pesupark on avatud!

Avasime kaasaegseima ja automanikele mugavaid pesuteenuseid pakkuva Lõunakeskuse Jazz Pesupargi, asukohaga Ringtee 67, Lõunakeskuse kõrval, Tartus.

Jazz Pesutänav
Tegemist tunneltüüpi autopesulaga, mille jõudlus on kuni 35 pestud autot tunnis.
Autopesu algab pesula töötaja poolt teostatava eelpesuga ja lõpeb kuivatusega koos tekstiilribadest spetsiaalsete tilgapüüdjatega.
Lisaks pesule võimalik juurde tellida poleervaha pesuprogramm. Poleervahaga kantakse autole spetsiaalne vaha, mida poleeritakse auto pinnal tekstiilribadega. Protsessi käigus antakse auto värvkattele briljantne läige ja täidetakse võimalikud mikropraod.
Lõunakeskuse Jazz Pesutänav on avatud E-P 8-21

Jazz Selvepesula
Automanikele on kasutamiseks 6 pesuboksi.
Kasutamiseks on erinevad pesuprogrammid leotusest kuni loputuseni. Kvaliteetsed pesuained ja kaasaegne pesukeskkond on kõik selleks, et autod saaks pestud võimalikult puhtaks.
Pesu alustamiseks on vajalik soetada endale soovitud kogus Jazz Pesulad žetoone. Žetoone saab vahetada kohapealt iseteeninduskassast. Maksevahenditeks saab kasutada nii sularaha, pangakaarti kui ka Neste, Alexela kütuse- või Jazz Pesulate kliendikaarti.
Lõunakeskuse Jazz Selvepesula on avatud 24H

Kevadel avame Jazz Selvetolmuimejate keskuse.
Sellest saab mugav lahendus autode sisepuhastuse teostamiseks. Tegemist on uuendusliku puhastuskeskusega, mida saab muretult kasutada ka sajuse ilma korral, kuna ala on kaetud katusega.

Pakkumine Lõunakeskuse Jazz Pesulas kuni 30.06.2019

Jazz Pesulad
info@jazzpesulad.ee
08.03.2019 15:50