Rocca Jazz Selvepesula

Aadress Paldiski mnt 98a Tallinn
(Rocca Al Mare Hesburgeri ja Neste kõrval)
Avatud 24h
Telefon +372 639 5299 (JAZZ)
Muud teenused 5 pesukohta
Max kõrgus 2,8m
Jazz Selvepesula kasutusjuhend
Lisainfo Jazz Selvepesula on hea lahendus automanikule, kes soovib igapäevaselt ja soodsalt oma autot ise puhtana hoida. Rocca al Mare Jazz Selvepesula asub Tallinnas, Paldiski mnt 98 (Hesburgeri kõrval).
Rocca al Mare Jazz Selvepesulas kasutatav pesutehnika on kaasaegne ja keskkonnasäästlik. Ehitise konstruktsioonid pilkupüüdvad ja uuenduslikud.

Jazz Selvepesula on lihtne võimalus pesta oma auto ise puhtaks. Kasutamiseks on erinevad pesuprogrammid leotusest kuni loputuseni. Igas programmis lisatakse survepüstoli pesuveele ette määratud spetsiaalseid lisaaineid. Kvaliteetsed pesuained ja kaasaegne pesukeskkond on kõik selleks, et autod saaks pestud võimalikult puhtaks.

Pesu alustamiseks on kõigepealt vajalik soetada endale vajalik kogus Jazz Pesulad žetoone. Žetoone saab vahetada kohapealt „Jazz Iseteeninduskassast“.
Rocca al Mare Jazz Selvepesula iseteeninduskassa on makselahendus kõigile kasutajatele, kus teenuse eest saab tasuda nii sularaha, pangakaardi kui ka Neste või Alexela kütusekaardiga.

Rocca al Mare Jazz Selvepesulas on autot võimalik pesta kasutades selleks erinevaid pesuprogramme. Soovituslik kasutusjärjekord on väljatoodud igas pesuboksis oleval juhendil.

Hea pesutulemuse saavutamiseks tuleb pesu alustamiseks kasutada eelpesuvahendi programmi.
Eelpesuvahend (spetsiaalne leotusvahend raskesti eemalduva mustuse eemaldamiseks. NB! Ei eemalda asfaldi ja pigi plekke).
Eelpesu vahendite peamine ülesanne on enne põhipesu protsessi aidata lahti leotada mustus määrdunud pindadelt. Eelpesu vahendite kasutamine annab pesuprotsessile parema lõpptulemuse.

Jazz Selvepesula põhiprogrammid:
Survepesu + Powder Star (lahtise mustuse eemaldamiseks sooja vee ja spetsiaalse mikrograanul pulbriga Powder Star)
Loputus külma veega (šampooni ja mustuse jääkide autolt maha loputamiseks)
Nanovaha (kasuta nano-vaha programmi peale loputust. Nanovaha kiirendab autolt vee eemaldumist ja jätab sõiduki pinnale kaitsva kihi)
Loputus pehmendatud veega (pehmendatud vesi vähendab kuivamisel tekkivate veeplekkide tekkimist)

Olenevalt pesu programmist annab üks žetoon pesuaega 36 – 50 sekundit.
Ühe žetooni hind on 0,5 €.